Tajemné stezky - Mezi Lužnicí a Otavou

Tajemné stezky - Mezi Lužnicí a Otavou Originální název: Tajemné stezky - Mezi Lužnicí a Otavou

Regia - 2004
ISBN: 80-86367-37-1

Regia (2004) 80-86367-37-1 206

Projít jihočeský kraj od těch nejmenších vesniček po nádherná města, pokochat se každým koutkem neopakovatelné přírody a smočit nohy do vody, kterou tu potkáme na každém kroku, to by bez přehánění zabralo pořádný kousek života. V prvním "jihočeském toulání" jsme pochopitelně všechno nestihli. A tak se na dalším pochodu vydáme zase o kousek dál a nasměrujeme si to do kraje Mezi Lužnicí a Otavou. Začneme v Písku a projdeme si i jeho okolí. Samozřejmě nevynecháme Tábor a nezhrdneme ani menšími místy v jeho okolí. Navštívíme Soběslav, Bechyni a i místa docela malá jako jsou Albrechtice, Lomnice nad Lužnicí, Volyně a také Hoštice. Vynechat Třeboň, to by byla téměř svatokrádež, protože je nejen krásná, ale i tajemná. (Založil/a: vladislaus)