Klub mrtvých

Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Baronet - 2010
ISBN: 978-80-7384-282-6

Baronet (2010) 978-80-7384-282-6 256

Třetí kniha série Pravá krev.

Sookie Stackhouseová našla po boku svého upíra Billa jen krátké štěstí.
Bill je unesen a držen v zajetí. Sookie musí vynaložit všechny své mimořádné schopnosti i známosti, které si vytvořila v podsvětí, aby Billa vypátrala a osvobodila ze smrtelných stříbrných řetězů.
Ale když se nakonec vše podaří, není si vůbec jistá, zda chce Billa ještě zpátky.

Richie
  13. 8. 2016, 16:01
Ve třetím díle se rozšiřují řady zvláštních bytostí, Sookie se poznává s vlkodlaky a také více proniká do hierarchie upíří organizace. Děj se tentokrát odehrává převážně mimo rodné městečko Sookie - přibylo více akčních scén a Sookie je také častěji v ohrožení života. Jednoduché a příjemné čtení. 65%
Lucy Sisk
  28. 2. 2014, 21:21
Poměrně se to podobá i seriálu, což jsem uvítala a rozhodně se těším na další díly, kde se Sookie více projeví. Je to rychle čtivé a promyšlené, ale nedotažené do konce - myšlenky nejsou úplně uspořádané.
Majdule
  26. 5. 2011, 23:15
Akční díl plný bojových scén :-), Ericova role sílí, čtenářky vzdychají (já tedy rozhodně jo) a musím konstatovat, že tahle knižní Sookie je mi sympatická. Není to tolik Mirek Dušín v sukni (pardon krátkých šortkách) a její úvahy jsou pořád zábavné. Dávám o hvězdičku míň než druhému dílu, ale pořád se bavím.
trpaslyk
  4. 10. 2011, 13:41
Opět velmi čtivé, velmi strhující, ale bohužel stále méně uvěřitelné. Častěji než v předchozích dílech se autorka ztrácí v zápletkách děje a pomáhá si z nich dost nešikovně různými povzdechy hrdinky, že toho štěstí se na ni za poslední dva dny usmálo už nečekaně mnoho, nebo že měla neuvěřitelné štěstí a tak. Prostě když už se Sookie dostane do opravdu velkého „srabu“ a autorka zdá se neví, jak jí pomoci, tak prostě nechává zasahovat různé náhody, často dost málo uvěřitelné. Jinak ale perfektní oddychovka.
Lenka Kopřivová
  8. 2. 2016, 19:30
Čtivá oddechovka, ale nechápu, že překladatelé nechají postavy, které si v minulém díle tykali, najednou si vykat... ze scén s Ericem to úplně vysaje intimitu...