Avengers: Rozpad

Avengers: Rozpad Originální název: Avengers: Disassembled
Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Hachette Fascicoli - 2013

Hachette Fascicoli (2013)

Zažijte nejtemnější den v historii Avengers! Zdánlivě nekonečný řetězec tragických událostí dostal legendární superhrdinský tým na kolena. Ale který z mnoha jejich protivníků stojí za tímhle ďábelským spiknutím? Kang? Ultron? Hrabě Neferia? Nebo snad přímo někdo z řad Avengers? Uprostřed smrti a chaosu je jistá jedna jediná věc. Nejslavnější superhrdinský tým světa už nikdy nebude takový, jako dřív. (Založil/a: NinadeL)

Gustik5
  15. 3. 2015, 0:47
Avengers žeru a tady tomu nebylo jinak. Zajímavý příběh který znamenal velkou událost pro budoucnost série. Dovolil bych si parafrázovat: "A pak přišel den jako žádný jiný, kdy se nejmocnější hrdinové světa rozpadli, aby dali vzniknout novým seskupením."
Za mne velmi dobré.
NinadeL
  8. 1. 2014, 16:34
Sborník Avengers 500-503 představuje finále jedné epochy. Bendis posunul týmovku do žánru katastrofického filmu a jal se na základě katastrofy vytvořit celý nový svět. A to se mu svým způsobem velmi podařilo. Osobně nejsem die hard fanda, s prvními dvěma sešity jsem měla problém je vůbec prolistovat, ale jakmile to začalo do sebe celé zapadat, mohla jsem si užít všechny ty epické dvojstránky, sem tam suché hlášky a další drobnosti. Pro fanoušky zřejmě jasná volba, ostatní si minimálně rozšíří přehled. Kdo by to byl řekl, že tak vynikající účinek může mít znovu užitý starých stránek comicsů napříč mnoha dekádami jako flashbacků?
Matěj Horký
  5. 1. 2017, 17:31
Nejsilnější i nejoblíbenější skupina super hrdinů Avengers jsou tu zas a znova.Docela jsem byl rád že Magneto si odnesl své nezbedné a pro Avengers smrtící dítě Scarlet Wich.Můj jeden z pár oblíbených komiksů je tento.