Děti paranoie

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Mladá fronta - 2013
ISBN: 978-80-204-2564-5

Mladá fronta (2013) 978-80-204-2564-5 320

Od svých osmnácti let Joseph vraždil lidi kvůli něčemu, čemu věřil, ale co tak docela nechápal. Tato Válka trvá věky, ukrývá se ve stínech, řídí se přísnými pravidly a bojují v ní proti sobě dvě naprosto odlišné strany: dobro a zlo. Jen se neví, která je která. Vojáci této Války se skrývají mezi obyčejnými lidmi a jejich činy jsou vydávány za nehody nebo akty náhodného násilí, takže nic netušící normální lidé si ani neuvědomují brutalitu, kterou mají na očích. Zabíjení lidí je to jediné, co kdy Joseph poznal, a ve svém oboru patří k nejlepším. Když se mu však jeden úkol nepodaří splnit, pošlou ho jeho nadřízení za trest na smrtelně nebezpečnou misi. Joseph se při ní seznámí s Marií a jeho krvavé poslání poprvé v životě ustupuje do pozadí. (Založil/a: alča87)

Trevor Shane Trevor Shane
*04.04.1976

Helmii
  6. 10. 2016, 12:30
Knížku jsem přečetla jedním dechem.. Až do konce jsem si nebyla jistá, jak to skončí, o to vic mě konec ale překvapil.