Svět podle Joan

Svět podle Joan

Plejáda - 2012
ISBN: 978-80-87408-24-7

Plejáda (2012) 978-80-87408-24-7 136

Joan Collins je milovaná britská celebrita, hrála v desítkách filmů a v mnoha televizních seriálech, včetně úspěšného televizního dramatu Dynastie. Její knihy se prodaly ve více než 50 milionech výtiscích ve 30 jazycích. Jako herečka, spisovatelka a režisérka si vybudovala kariéru, která jí v řadách mezinárodních ikon staví na nejvyšší příčky žebříčku. V této své nejnovější knize sdílí svým klasickým humorem a moudrostí své životní zkušenosti. V kapitolách se mimo jiné zabývá tématem o rodině, kráse a lesku, mužích, stárnutí, jídle a životních hodnotách. (Založil/a: alča87)

fifakovaterka
  28. 9. 2015, 23:41
S Joan jsem souhlasila skoro ve všech ohledech. Joan Collins jsem vůbec neznala, jen z jednoho seriálu (překvapivě to není Dynastie) a nikdy mi nepřišla zajímavá, ale díky téhle knize, kterou jsem získala jako dárek k narozeninám jsem jí mohla poznat blíž a její osobnost a upřímnost si mě získala, je to velice pozoruhodná žena se svéráznými názory.