Bouře před klidem

Bouře před klidem

Beta books - 2013
ISBN: 978-80-7306-527-0

Beta books (2013) 978-80-7306-527-0 288

V téhle knize, která přichází téměř na poslední chvíli, najdete pádný důvod proč se nebát našich zítřků.

Neale Donald Walsch, autor sedmi bestsellerů ze strhující série Rozhovory s Bohem, nabízí nečekané vysvětlení pro vlnu nepokojů, které v současnosti pozorujeme po celé naší planetě, ale předkládá nám také jednoduchý způsob, jak velmi pozitivně ovlivnit svou osobní i kolektivní budoucnost. Konečně se nám nabízí něco, co můžeme udělat – a navíc téměř bez námahy – a pomoci tím celému světu: Vést jednoduchý rozhovor a dospět k jednoduchému rozhodnutí. Walsch tyto dva kroky pojmenoval Rozhovor století a Nejdůležitější rozhodnutí, které kdy učiníte. Celý rozhovor je vystavěn na položení a zodpovězení Sedmi prostých otázek. Rozhodnutí spočívá v tom, že se rozhodnete přijmout nový životní styl.

Tím ovšem tahle kniha nekončí. Zve nás, abychom se i my, spolu s autorem, aktivně podíleli na sepsání nových kulturních dějin lidstva, které společně nabídneme celému světu. Buďte připraveni. Tahle kniha vám může vrátit váš vlastní život. A našemu světu jeho budoucnost. (Založil/a: jatox)