Nebe na zemi

Nebe na zemi Originální název: Nebe na zemi
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nezjištěno / Jiné - 2013

Nezjištěno / Jiné (2013)

Kniha obsahuje celkem 33 originálních poselství od dosud neznámých archandělů. Přinášejí návody jak očistit a odlehčit svůj život od všeho, co nás poškozuje a brání nám ve spokojenosti. Celá planeta prochází důležitými změnami které mají vyvrcholit v roce 2012 a archandělé nás těmito změnami provedou krok za krokem a poskytnou nám potřebné rady, návody a hlavně ochranu. Dostanou se vám do rukou velmi cenné informace. Většinou je třeba se k některým sdělením opakovaně vracet a souvislosti se ukáží až po nějakém čase. Poselství jsou předávána i při přednáškách a tvoří základ seminářů Archandělského Reiki, které jsou obohaceny novými vysoce účinnými archandělskými symboly. Stále více lidí je připraveno se s pomocí archandělů pustit do odhalování svých dosud nepoznaných schopností. Učíme se prožívat vlastní štěstí a řídit svůj život ve smyslu bezpodmínečné lásky k sobě, ke všemu a ke všem. Učíme se utišit nekonečné vnitřní boje a konečně se smířit sami se sebou. Pak jsme schopni přijmout sebe, druhé lidi a život takový jaký je. Pak pochopíme, že si svou realitu vytváříme sami podle svých svobodných rozhodnutí. Můžete se vydat na radostnou cestu, jejíž cílem jste vy sami. Nechť archandělé vedou vaše kroky. (Založil/a: Nantong)

Jiřina Slámová Jiřina Slámová