Karty jednorožců

Karty jednorožců

Synergie - 2010
ISBN: 9788073701741

Synergie (2010) 9788073701741

Jednorožci nám připomínají, kdo skutečně jsme. Zatímco andělé působí přes srdce, jednorožci působí přes duši. Jejich roh se dá přirovnat ke kouzelné hůlce, z níž proudí božská energie. Kamkoli toto světlo namíří, tam přichází uzdravení. Je to nejen léčení na úrovni fyzické a citové, ale i léčení duše. Rozpouštějí a uzdravují v duši ty nejhlubší, nejpronikavější rány, které vás možná sužovaly po mnoho životů. Jste-li připraveni, jednorožci vám pomohou očistit karmu, a to jak vaši osobní, tak i karmu vaší rodiny, nebo i karmu spojenou s vaší zemí. Stačí je zavolat na pomoc. Tito ušlechtilí nebeští koně hledají ty, kteří vyzařují světlo a vidí více než jen sebe samotné. Hledají lidi, kteří touží pomáhat druhým a měnit svět k lepšímu, i kdyby to měla být jen jeho malá část. Jedním z největších darů, kterých se vám může v životě dostat, je spojit se se svým jednorožcem. Jednorožci šíří Boží lásku a promlouvají vždy jen o ní. (Založil/a: Kůstka)