Stíny

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-836-6

Domino (2013) 978-80-7303-836-6 300

Některým vábením lze odolávat jen po určitý čas… Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich běžný smrtelník zabil. Tohle všechno je pro ni hračka. Ovšem sledovat přípravy na svatbu bývalého přítele, to je úplně něco jiného. Georgina se nedokáže rozhodnout, co je pro ni vlastně horší: jestli to, že si Seth bere jinou ženu, anebo to, že si musí sehnat nové šaty na svatbu. Ještě že ji od těchto příšerných starostí rozptyluje nový spolubydlící, nefil Roman, z něhož sex-appeal přímo prýští. A pak je tady Simone, nová sukuba ve městě, která se až podezřele zajímá o Setha Mortensena. Největší nebezpečí ovšem číhá přímo v Georginině hlavě. Stále častěji slýchá vábení jakési záhadné síly, která ji láká… pravděpodobně do záhuby. A Georgina ví, že je příliš slabá, než aby dokázala dlouho odolávat… (Založil/a: Kůstka)

Lucy Sisk
  8. 3. 2014, 13:59
Napětí a intriky, které budou mít nějaký neuvěřitelný konec, hlavně ať to dobře dopadne se Sethem a Georginou. Když už začnu číst jednu sérii, snažím se ji dočíst do konce, pokud to není nesmysl. A tohle není.
Vikyna
  29. 7. 2013, 16:43
Jestli šly předchozí díly ještě vygradovat, tak v tomhle se to povedlo. Od chvíle, co Georginu uvěznili jsem hltala jedním dechem. Je pravda, že moje sympatie se od Setha přelily k Romanovi, tak jsme byla trochu zklamaná, ale ten temný, záhadný podtext na konci knihy slibuje ještě překvapivé a grandiózní vyvrcholení celé série. Nemůžu se dočkat.
Celupka
  16. 3. 2013, 21:26
Takže jako vždy jsem se těšila na příběh Georginy Kincaidové a jako obvykle jsem nebyla zklamána. Miluju styl, jakým Richelle tuto sérii píše. Prostřední část knihy mě sice bavila méně, když byla Georgina uvězněná ve světě snů, tak jsem jí chtěla mít co nejrychleji přečtenou, ale i ta byla v podstatě zajímavá. Jinak jako vždy jsem spokojená, jak kniha skončila a jsem zvědavá, co se nakonec vyklube ze Setha. Jak ví, že pravé jméno jeho lásky je Letha? Toť otázka...
Katniss Lavender
  28. 3. 2014, 16:06
Tahle série mě prostě neskutečně baví! Myslela jsem si, že už nemůže být lepší a ejhle...zase jsem se spletla! :-) Nevím čím to, ale tenhle díl se mi líbí, zatím, ze všech nejvíc! Úžasné zvraty, skvělý příběh... Georgina prostě boduje! Jsem možná trochu morbidní, ale miluju tyhle, emočně nadupané, ne vždy pozitivní, citové výbuchy!
Katusee
  8. 5. 2013, 22:21
Těším se na další díl, jen škoda, že už bude poslední. Zaskočilo mě, že Seth odvolal svatbu. Docela mě to i potěšilo, takže doufám, že v posledním díle se dají s Georginou dohromady :):D