Tajemství ze záhrobí

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-660-2

Baronet (2013) 978-80-7384-660-2 348

Harper Connellyová jezdí po celých Spojených státech s Tolliverem, svým nevlastním bratrem a asistentem v jedné osobě, a využívá svou nevšední schopnost, která se u ní projevila po zásahu bleskem – odhaluje místa posledního odpočinku pohřešovaných lidí. Tentokrát však oba práci nakrátko přeruší, aby mohli navštívit v Texasu dvě dívenky, které považují za své sestry. Cesta obou mladých lidí je však poznamenaná přízraky minulosti a vzpomínkami na děsivé dětství. Tolliver zjistí, že se jeho otec po propuštění z vězení snaží spojit s ostatními členy rodiny. On sám o setkání s mužem, který mu zničil celé mládí nestojí, ale nebude mít na vybranou. A Harper po dlouhých letech konečně zjistí, co se stalo s její pohřešovanou sestrou Cameron. Toto poznání, až dosud zahalené děsivým tajemstvím, už navždycky změní její život. (Založil/a: al-ma)

Alena Tyityisová
  28. 11. 2016, 23:39
Další úžasný příběh dvou sourozenců Harper a Tollivera...četlo se to rychle a samo, jen mě mrzí, že u nás není další pokračování.