Deník muže ve středních letech

Deník muže ve středních letech
Originální název: Deník muže ve středních letech
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Mladá fronta - 2013
ISBN: 978-80-204-2890-5

Mladá fronta (2013) 978-80-204-2890-5 220

Autentický deník zachycuje rok života člověka, který je prototypem českého Adriana Molea. Někdy má pocit, že mu život protéká mezi prsty, cítí občasnou únavu v letitém manželství, a současně si uvědomuje, jak hluboce je do něj vrostlý, což mu nebrání v komicky usilovném flirtování s jinými. S hlavním hrdinou prožíváme trable s dospíváním dětí, boj s mladším šéfem i jeho snahy o prosazení na literárním poli… Velmi pravdivá a vtipná kniha, která musí oslovit každého, komu se přiblížila čtyřicítka. (Založil/a: al-ma)

Jitka.Mimi
  19. 5. 2015, 15:16
K této knížce mám trochu osobnější pohled. Četla jsem blogy autora na webu, které mě velmi bavily a kolikrát mi zvedly náladu po náročném dni a když pak vyšla knížka, tak jsem se nemohla dočkat až ji do "sebe naláduju" :-)
charalambidis
  2. 12. 2013, 10:43
Jsou momenty, v nichž se vidím, Petře. My, muži, máme také své dny :-). Takže doporučuji všem, kteří se chtějí občas identifikovat s podobnými momentkami života...