Lola Rose

Lola Rose Originální název: Lola Rose

BB art - 2004
ISBN: 80-7341-331-0

BB art (2004) 80-7341-331-0 239

Nový příběh pro starší čtenářky o životě, jaký doopravdy je, od u nás již dobře známé spisovatelky Jacqueline Wilsonové.
Když už to doma začne být moc nebezpečné, musí si Jani, její mamá a malý bráška Johnny rychle sbalit všechny věci a utíkat uprostřed noci z domova. Přestože mají strach, že je táta chytne, cesta do Londýna a pobyt v hotelu vypadají zpočátku jako velké báječné dobrodružství. Dokonce si všichni změní jména a z Jani se stává skoro dospělá a děsně cool Lola Rose!
Život Loly Rose ale není tak krásný jako nové jméno. Nelíbí se jí ani mámino nové zaměstnání ani její nový přítel, z kluků ve škole také není moc nadšená. A když musí máma jednoho dne jít do nemocnice, Lola Rose je nucena chovat se daleko dospěleji, než se ve skutečnosti cítí. (Založil/a: amaryliss)

kajas1993
  21. 8. 2012, 12:45
Moje bezkonkurenčně nejoblíbenější knížka od Jacqueline Wilsonové. Už od chvíle, kdy Janina máma vyhraje ty peníze, jsem se od příběhu nemohla odtrhnout. Ano, mám zkrátka radši ty "wilsonovky", které nejsou jenom zábavné, ale řeší i vážnější témata.
yanniss
  28. 9. 2012, 18:49
Tato kniha je opravdu nádherná. Je to moje asi nejoblíbenější kniha od této autorky. Knihu si hodlám někdy zopakovat. Děj mě natolik nadchnul, že si jí hodlám pořídit do své sbírky knih od této autorky. (knihu jsem měla totiž půjčenou z knihovny)
SarkaD
  10. 7. 2015, 13:52
Od této spisovatelky je to podle mě jedna z nejlepších jejích knížek.Dobrodružná,napínavá.I obal už vábí k přečtení knížky...Určitě vás nebude nudit.
bbakova
  3. 11. 2013, 16:11
Tato kniha je dobrá,patří k těm lepším od Jacqueline Wilson,ale na Moje sestra Jodie nemá.Ale aspoň má dobrou záplatku.