Brazílie

Originální název: Brasil

Svojtka & Co. - 2006
ISBN: 80-7352-350-7

Svojtka & Co. (2006) 80-7352-350-7 812

Opalujete se v Riu, plavte se po Amazonce nebo tančete v Salvadoru – ať jsou vaše sny jakékoliv, v Brazílii je můžete proměnit ve skutečnost. Prozkoumejte její čisté pláže, deštné pralesy a města plná hudby spolu s naším inspirativním průvodcem z edice Lonely Planet, který vás provede stejně dobře nočním životem velkoměst i velkolepou divočinou jedinečného Pantanalu.
Zvláštní kapitola o karnevalu vás seznámí s množstvím ověřených tipů o tomto ojedinělém festivalu v Rio de Janeiru.
Najděte si svou cestu - s pomocí více než 150 map, téměř dvojnásobně převyšujícím počet map v jakémkoliv jiném průvodci o Brazílii.
Nechte se inspirovat - projděte se dlážděnými ulicemi koloniálních měst, pozorujte delfíny na Rio Negro a protloukejte se tropickou divočinou parků.
Přehledné mapy, nejzajímavější místa, jídlo a pití, průvodce přírodou, karneval v Riu, Amazonie, koloniální města, nejlepší pláže, doporučené trasy, praktické rady, ověřené tipy a vazba publikace uzpůsobená extrémnímu namáhání. (Založil/a: ilon-a)