Bez cenzury!

Bez cenzury!

Podtitul: Co masmédia zamlčují

Originální název: Unzensiert 2011 - Was die Massenmedien Ihnen verschweigen. Ein Jahrbuch
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Dialog - 2011
ISBN: 9788074240355

Dialog (2011) 9788074240355 227

Jakých výsledků dosáhli vědci při výzkumu prožitků osob, které se ocitly v klinické smrti? Jednoznačně prokázáli, že takzvané vystupování z těla a pozorování vlastního těla v bezprostřední blízkosti smrti a cesta světelným tunelem není halucinací způsobenou chemickými změnami v mozku. Proč jsme se o tom nedozvěděli? Proč je popíráno, že psychika funguje prokazatelně i po smrti mozku? Kdo organizoval tajné experimenty s LSD na francouzské populaci? Na čem spolupracují Gooogle a CIA? Co vskutku pohledávají Američané v Afgánistánu? Co obsahují tzv. akta Sarrazin? Které nepohodlné osoby byly v minulém roce zavražděny? Jaké tajemství střeží Julian Assange? Jaké dohody uzvřely farmakoncerny s lékaři?

Jak vypadají a k čemu slouží tajné elektromagnetické zbraně? Proč jsou zatajovány informace o tzv. Platonově kódu, což jsou převratné vědecké poznatky, které byly známy už 400 let př. n. l? Proč jsme se nedozvěděli, že v roce 2010 došlo k extrémnímu kolapsu termosféry? Kdo způsobil, že prezident Obama není schopen splnit svoje nejzásadnější předvolební sliby? Kdo tahá za nitky světového dění? Kdo jsou tzv. Bilderberští? Proč nás média neinformují, že organizují ještě agresivnější globalizaci, efektivnější manipulaci a důslednější kontrolu nejmocnějších politiků? Jaké jsou jejich zisky z válek, hospodářské krize a ze znehodnocení dolaru? Jejich vliv za více jak půl století nebezpečně vzrostl... (Založil/a: Myrddin33)