Thor: Znovuzrození

Thor: Znovuzrození Originální název: Thor: Reborn
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Hachette Fascicoli - 2013

Hachette Fascicoli (2013) 160

Asgardský bůh hromu se vrátil do pantheonu největších hrdinů Marvelu a znovu se sjednotil se svým smrtelným protějškem, doktorem Donem Blakem. Společně se musí vypořádat s odkazem mytického severského království a probuzením jeho nesmrtelných obyvatel - avšak ve světě, který o jejich návrat možná nestojí! (Založil/a: NinadeL)

NinadeL
  20. 5. 2014, 4:12
Thorovo znovuzrození je tématem prvních šesti čísel Thora (vol. 3). Kresba Oliviera Coipela mi příliš nesedla a putování Thorova alterega mezi lékaři bez hranic bylo taky poměrně netradičním nápadem. Ale ta hlavní kostra o přestěhování Asgardu do Ameriky, o tom bych si číst vydržela déle.
Matej Trnovec
  24. 5. 2014, 20:40
Slabé, veľmi slabé. Nezáživné, Thor nesympatický. Nápad síce dobrý no JMS mal ostať pri Spider-manovi. Je tam síce štipka humoru a zopár zaujímavých scén, no nič lepšie zapamätateľné. Proste slabé. Nevyužitý potenciál príbehu...