Setkání s duchem

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Fragment - 2013
ISBN: 978-80-253-1702-0

Fragment (2013) 978-80-253-1702-0 256

Královna školy a hvězda místních roztleskávaček Alona Dareová je předurčena pro skvělou budoucnost. Její život však končí nečekaně pod koly autobusu. Všichni si myslí, že je navždy pryč, ale... Alona zůstala ve světě živých jako duch. Pouze jediný člověk ji může vnímat - spolužák a totální lúzr Will. Podaří se jim překonat vzájemnou nechuť a pomoct jeden druhému? Proč Alona neodešla skrze jasné světlo do onoho světa? (Založil/a: alča87)

Stacey Kade Stacey Kade

Lucianna
  14. 10. 2014, 18:42
Nečekala jsem že bude tak lehce čtivý, lehký příběh, s humorem, v tragickém příběhu smrti a potkání nové lásky:-) Kniha se mi líbila už pro její humor a čtivost. Příběh Alony a Willa mě uchvátil. Určitě bych to ale nedoporučila lidem, kteří jsou náročnější na čtení. Řekla bych že je by to měli spíše číst náctiletí:-) Ale určitě bych to poradila všem milovníkům těchto žánru:-)
Katniss Lavender
  7. 6. 2013, 22:46
Příběh je hodně jednoduchý, nenajdete tu žádné velké dějové zvraty či překvapení, ani hloubku... Na druhou stranu je čtivý a ne moc obehraný. Přiznám, že jsem čekala trochu víc. Nějakou zápletku a napětí (přece jen šlo o ducha), ale ani tak nelituji času který jsem této knížce věnovala.. A přiznávám, že si přečtu i další díly... pokud budou... :-)
Nikolka001
  18. 4. 2014, 14:34
Velice čtivý příběh, který se Vám začne líbit již od prvních stran. Postavy si velice oblíbíte a budete se těšit na další díly, protože se Vám tato skvělá kniha dostane pod kůži. Doporučuji! :)
Demisha
  31. 7. 2016, 13:41
Kniha byla úžasná, o tom není sporu. Alona mě sice zpočátku iritovala, ale později jsem si ji brzy oblíbila, stejně jako Willa. Možná by si jeden řekl, že jde o klasický a několikrát obehraný příběh, ale byl netradiční, zajímavý a četl se nesmírně dobře. Rozhodně doporučuju pro lidi, kteří se chtějí pobavit s lehkou oddechovkou =)