Mega hustej nářez

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Epocha - 2013
ISBN: 978-80-7425-165-8

Epocha (2013) 978-80-7425-165-8 328

S partyzánštinou je konec. Je na čase rozpoutat válku. Absolutní válku lidí proti mimozemským okupantům. Jestli má být planeta Země svobodná, je třeba obětovat všechno, včetně vlastních životů – a to platí nejen pro lidi, ale i pro upíry. Jan Bezzemek, Gerhard, Petra, Lucie i Diana a jeho partička upířích transvestitů a dalších jejich spojenců stojí na prahu poslední bitvy se žlutými parchanty z vesmíru a vědí, že není cesty zpět. Čeká je buď smrt, nebo svoboda.„Tak jo, sežeňte mi granáty a nějaký hulení. Tohle bude epický,“ říká JUDr. Tomáš Uhřík. Upíři proti mimozemšťanům potřetí a naposled. Na konci knihy zůstanou jenom jedni a cesta k tomu stojí za to (Založil/a: alča87)

ondrasek
  19. 7. 2014, 11:13
Trvalo mi asi půl roku, než se mi do ruky dostal tento závěrečný díl a průšvih je, že jsem si moc nepamatoval děj z minulých dílů, resp. děj jakžtakž, ale postavy jsem pozapomínal. Takže jsem se zezačátku trochu hledal, pak se ale našel a nakonec spokojeně završil dočtením této knihy trilogii husťáren.

Knížka je v poho, mám rád tento styl, ale jak už napsal pod mým komentářem uživatel Vorobok poslední větu, nezbývá než souhlasit, jen bych žahavou rostlinu nahradil tim stále zmiňovaným kulhavým :-)
Matěj
  7. 7. 2016, 9:43
Bavilo stejně jako předchozí díly. Celá trilogie ve mě jednoznačně vzbudila chuť po tomto žánru! Žádný přemýšlení jen spousta trávy, zbraní a dalších hustonářezových věcí.
bady
  24. 9. 2013, 12:20
Pro mne nejslabší díl trilogie, který ztratil na "civilnosti" a za jehož béčkový závěr by se nemusel stydět ani Chuck Norris.
Budulman
  2. 11. 2014, 21:34
Důstojný třetí díl Nářezu.
Na to, jak bylo vše po celou trilogii servírováno v tak akorát dávkách, konec byl nějaký podezřele rychlý.
Ale i tak super zábava, při které rozhoně vypnete a prostě si ji užijete.
Vorobok
  8. 2. 2014, 16:40
Nemůžu si stěžovat, pro mě asi nejzábavnější díl celé série. Je to sice občas trochu přehnané, avšak právě proto to čteme ne? Svižný, nejvíce akce a rosekaných bytostí. Doporučuji.

Sežeňte si granáty a nějaký hulení. Tohle bude epický.

Ale... Kopřiva je Kopřiva :)
Krny
  10. 12. 2013, 10:11
Bohužel 3. díl sérii uzavírá rozpačitě a již skoro bez dechu :-(. Po předchozích dvou dílech se jedná o opravdu znatelně slabší dílo, ale stále čtivé.