A tak mi unikají

Originální název: As They Slip Away
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

CooBoo - 2013

CooBoo (2013)

A tak mi unikají. Tak se jmenuje e-novela, která se odehrává na Universu před tím, než se Amy Martinová probudí a Syn přebere vedení. Popisuje život v Nemocnici během Otcovy vlády. Hlavní roli tu hrají především na postavy, které byly v příběhu v pozadí. Ale nepřijdete ani o Harleyho, Oriona nebo Victrii.

Vzpomínáte si na dívku, co očkovala králíky? Jmenuje se Seléné a dříve byla zpěvačkou žijící na vesmírné lodi, kde se oceňují jenom dovednosti nutné k přežití. Místo obvyklých přednášek o fyzice se má spolu se svými kamarády „blázny“ naučit důležitosti umění. Od Kronikáře. Od Oriona. Její úkol ji spojí s mladým sochařem Luthorem a jejich nebezpečný románek dokáže, jak jen může být život děsivý, když jste uvězněni na vesmírné lodi pod vládou bezcitného diktátora. (Založil/a: TerraDV)

Beth Revis Beth Revis

Kristýna Burešová
  2. 5. 2016, 20:21
Je skvělé vrátit se po pár týdnech k příběhu na Universu a to i prostřednictvím krátké novely. Měla jsem ji přečtenou za chvíli a na několik okolností jsem si udělala nový názor. Celá trilogie se mi moc líbila - bylo to něco nového, něco, co jsem ještě nečetla - a tato povídka to úhledně podtrhuje.