Náhoda nebo osud

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Šulc-Švarc - 2013
ISBN: 978-80-7244-342-0

Šulc-Švarc (2013) 978-80-7244-342-0 192

Brilantně napsané příběhy lidí, kterým náhoda změnila osud. Obyčejná náhoda už mnoha lidem změnila život. V pěti povídkových příbězích Magdy Váňové se objevují náhody humorné, ironické, nesmyslné i záhadné. Psychologicky jemným odhalováním lidské povahy, ve které dřímá osud každého člověka, zachytila autorka hru nepředvídatelných náhod v té chvíli, kdy z ní vzniká nové pokračování skutečného příběhu. (Založil/a: Kůstka)

marta-b
  28. 5. 2015, 9:54
Povídky, které mě docela bavilo číst, ale tím, že už jsem od Váňové pár knížek četla, tak mi přišlo, že v tom nebylo nic nového. V každé povídce se dalo najít téma z předešlých knížek. "Milionový tiket" jsem třeba ani nepřečetla celý, protože knížka "Štěstí Aloise Peina" mě tolik nebavila a bylo to stejné.
MargarethMatthews
  23. 9. 2013, 21:11
Neurazí, nenadchne. Líbila se mi první povídka, ale v těch ostatních jsem už takové zalíbení nenašla. Možná je to jen můj subjektivní názor. Každopádně musím pochválit čtivost děje.
IOIOIO
  14. 6. 2015, 19:57
První povídka mě velice bavila, rozpor mezi myšlením a chováním hlavní hrdinky byl skvěle popsán! Druhá povídka taky nebyla k zahození, ale měla při čtení pocit, že ji znám...