One Direction

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-267-1

CooBoo (2013) 978-80-7447-267-1 128

Harry, Niall, Louis, Zayn a Liam je pět úplně obyčejných kluků, kteří šli za svým snem a které neodradil pár prvních neúspěchů. Našli v sobě odvahu a přihlásili se do konkurzu světoznámé soutěže X Factor a hudební guru Velké Británie Simon Cowell v nich rozpoznal ohromný potenciál a sestavil z nich skupinu, kterou dnes zná snad každý. Říká se jim novodobí Take That a hysterie fanoušků a zejména fanynek dosahuje téměř stejných výšin, jaké zažívali slavní Beatles. V této knize najdete cestu všech pěti kluků ke slávě včetně 80 barevných fotografií, kde jim to ohromně sluší. Dozvíte se, jak se který učil na střední škole, jak vnímali holky a jaký typ se jim líbí, co si myslí o svém prvním albu Up All Night i o sobě navzájem. Zjistíte, jestli je Harry pořádný, nebo proč se Liamovi říká „taťka“. A ať už se vám líbí víc irský rošťák Niall nebo exotický Zayn, tahle biografie nemůže žádnému fanouškovi One Direction chybět. (Založil/a: Kůstka)

#hudba

Kika Čelináková
  23. 11. 2016, 20:15
Nejsem velký 'Directioner', ale v knize se dá najít mnoho zajímavosti což já ráda zjištuji a mrzí mě, že se jejich skupina rozpadla.
šotolovaa
  27. 12. 2013, 16:32
Móóóóóóóóóc pěkná knížka !!!!!! Když jsem to četla , dozvěděla jsem se i něco nového :D ( něco taky ne) Ale všem Directionerům ji doporučuju !!