Setkání srdcí v galaxii vah

Setkání srdcí v galaxii vah Originální název: Setkání srdcí v galaxii vah
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nová Forma s.r.o. - 2013
ISBN: 978-80-7453-321-1

Nová Forma s.r.o. (2013) 978-80-7453-321-1 251
(Založil/a: Petule.petka)

Petra M.
  20. 9. 2015, 18:15
Ráda objevuji nové nadané spisovatele této doby, zvláště pokud se jedná o ty české. Vždy pevně doufám, že mě svým příběhem propsaným v jejich knize něčím překvapí, pobaví a někdy i zatáhnou zpátky do dětských let. :)

Příběh jedné malé holčičky se odehrává v galaxii, jedná se tedy o příběh který zavání fantasy. Nenechte se ale odradit, pokud nejste zastánci vesmírných lodí a neznáma. V této knížce toho najdete mnohem víc a možná právě proto mě tak pohltila. Z malé uplakané, ustrašené holčičky se během několika let spánku stane krásná, mladá žena. Co se však stane poté, co ji na její lodi překvapí...bude to její láska z dětství, či nezvaní hosté? To už si budete muset přečíst.

Přiznám se, že při čtení této knihy jsem se červenala, smála a netrpělivě hltala stránku po stránce, jak všechno dopadne.
Možná právě i vás knížka překvapí a třeba v ní najdete to, co v běžné životě postrádáte.