Karibské ostrovy

Podtitul: Průvodce Lonely Planet

Svojtka & Co. - 2008
ISBN: 80-7352-434-1

Svojtka & Co. (2008) 80-7352-434-1 832

Karibské ostrovy jsou podmanivou směsicí kokosových palem a bílých písčitých pláží, pulsujících měst i poklidných zátok a nabízejí nekonečnou řadu možností úniku do tropického ráje. Klíčem k němu je tento praktický a vyčerpávající průvodce z edice Lonely Planet, který vám poslouží stejně dobře při potápění k lodním vrakům, cestování po souší i rozjímání nad skleničkou rumu. Cestu do srdce Karibských ostrovů vám pomohou naplánovat naše doporučené trasy, osvědčené tipy a více než 70 map. Tipy na ubytování od venkovských plážových chat až po luxusní letoviska jsou shromážděné na základě osobních zkušeností našich autorů a zahrnují všechny cenové kategorie. Slovníček - nejpoužívanější karibské fráze ve francouzštině, španělštině a holandštině - Prozkoumat neuvěřitelně pestrou karibskou hudební scénu od karnevalů přes festivaly reggae až po jazz vám pomohou naše zasvěcené přehledy zábavních a kulturních akcí. Pestrá škála možností vodních i suchozemských sportů včetně samostatné kapitoly věnované potápění a šnorchlování. (Založil/a: ilon-a)