Nové pohádky o dopravních značkách

Nové pohádky o dopravních značkách

Podtitul: Zábava a poučení pro školáky i předškoláky

Originální název: Pohádky o dopravných značkách

Fortuna Libri - 2013
ISBN: 978-80-7321-686-3

Fortuna Libri (2013) 978-80-7321-686-3 72

Svět kolem nás je plný aut. Nevyhneme se jim, ať v nich jezdíme, nebo ne. Auta nám pomáhají zkracovat vzdálenosti a pohodlně se přepravit z místa na místo. Ale zároveň nás i ohrožují. Největší nebezpečí představují auta, motorky a další motorová vozidla pro děti, a proto je třeba začít s dopravní výchovou co nejdříve. Pomocnou ruku nám podává Peter Stoličný ve své knize Nové pohádky o dopravních značkách. Srozumitelnou a zábavnou formou seznamuje malé čtenáře s riziky, která na ně na silnicích a v ulicích měst číhají, učí je rozumět dopravním značkám a radí, jak se pohybovat bezpečně. Každá z dvaceti pohádek je věnována jedné dopravní značce. A na konci knihy, kterou doprovázejí veselé obrázky Viery Kardelisové-Hrúzové, čeká na děti kvíz. Tak tedy šťastnou cestu!

Knížka navazuje na velmi úspěšné a oblíbené Pohádky o dopravních značkách. (Založil/a: al-ma)

#doprava
Peter Stoličný Peter Stoličný
*??.??.1945

Zuzka Mufová
  9. 1. 2015, 18:34
Pokračování je stejně pěkně udělané jako první díl, stále hezké ilustrace a srozumitelné vyprávění pro děti.