Moje Velká Británie

Moje Velká Británie

Podtitul: Přes 130 důvodů proč milovat naše jídlo

Originální název: Jamie's Great Britain
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Hravý šéfkuchař Jamie Oliver vás svými recepty v knize Moje Velká Británie pozve na snídani, k nedělnímu obědu, na čaj o páté i do britské hospody. Kuchařka obsahuje více něž 130 receptů a najdete v ní řadu malých jídel, nejrůznější úpravy masa, ale i zeleninová jídla, saláty a dezerty. Všechny recepty mají autorův nezaměnitelný styl a hlavně lehkost, se kterou vtáhnou do děje všechny domácí kuchaře, a to i ty nesmělé. Jamie Oliver v kuchařce udělal všechno proto, aby dokonale rozprášil jakékoliv pochybnosti o kráse britské kuchyně. Ještě nikdy nebylo tak snadné se do ní zamilovat.

Obsah:
- Nedělní oběd
- Divočina
- Zelenina
- Dezerty
- (D)ochucovadla (Založil/a: alča87)

chrispe
  3. 11. 2013, 11:41
Na tuto kuchařku pět hvězdiček nestačí. Vidím v ní všechnu tu práci, kterou si s ní Jamie Oliver dal a rozhodně to stojí za to. Není to jen řada receptů poskládaných za sebe, ale celý příběh o tom, jak ostrované jedí a žijí... a myslím si, že na tento Jamieho počin mohou být hrdí.
moonchild
  21. 10. 2013, 15:33
Britský šéfkuchař je velice dobrý kuchař,jen by mohl více vařit čistě britské recepty a nemíchat do toho Italii.Jinak proti němu nic nemám.