Spolu v temnotě

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Levné knihy KMa - 2013
ISBN: 978-80-7309-221-4

Levné knihy KMa (2013) 978-80-7309-221-4 342

Tři povídky v jedné knize. Jedinečné doplnění série "Temnot"!
Kde sídlí temnota: Matka čtyř čistokrevných vlkodlačic Sofie, zachránkyně rasy, si nepřipadá vůbec jako nastávající babička - i když pomyšlení na širší rodinu v ní už nevyvolává takový strach. Ten naopak pociťuje při anonymních výhrůžkách, kterými se jí někdo snaží zastrašit. Král však nenechá dlouho svou tchyni v ohrožení!
Překvapení temnotou: Vůdce londýnských upírů má problém - nemůže přestat myslet na překrásnou dívku. Juliet se oprávněně bojí, aby neskončila jako spousta jiných žen, kterým Viktor věnoval přízeň - se zlomeným srdcem. Chtě nechtě s ním však musí nakonec spojit své síly, aby společně zachránili nejbližšího přítele.
Temnotou navěky: Uriel se podobá andělovi. Tak to alespoň připadá Katty, když jí osvobodí ze zakletí, jež jí opřádalo po dvě staletí. Při útěku ze stříbrné cely je provázejí nesnáze... a v Katty se sváří odpor vůči upírovi s náklonností ke krásnému a jemnému muži. Uriel cítí také víc, ale ve sblížení s krásnou cikánkou mu brání tajemství. (Založil/a: Ilmatar)

Lucy Sisk
  8. 3. 2014, 13:56
Hm, jako dodatek a poslední díl, to není zrovna můj šálek kávy, ale chápu, že se ty linie musely nějak dokončit - uzavřené volné konce.