Temné záblesky

Temné záblesky Originální název: Temné záblesky

Leonardo - 2006
ISBN: 80-8591-46-0

Leonardo (2006) 80-8591-46-0 512

Svět, jak ho známe, byl zničen. Přežilo jen málo lidí, kteří si museli poradit v situaci, na niž nebyl nikdo připraven. Tibor Lánský ale, ač to sám netušil, připraven byl. A dokázal své schopnosti dokonale využít, aby zničení světa pomstil. (Založil/a: Mr.Filch)

ondrasek
  5. 12. 2012, 7:30
Ze všech možných scifi příběhů je právě budoucnost a cestování časem to, co mě na SF nejvíce přitahuje - klidně tomu mohl dát autor větší prostor. V rámci brakové literatury nemohu dát prostě méně než 5 hvězd.
Onyxia
  17. 7. 2011, 16:23
Asi nejlepší, co jsem od Martina Moudrého četla. Hlavního hrdinu jsem si zamilovala. Do poloviny je kniha hodně Kulhánkovská. Mám ale pocit, že pan Moudrý má u svých děl problémy se závěry. Působí to na mě, jakoby se snažil vymyslet naprosto překvapující až omračující vyvrcholení děje, že z toho nakonec vždy vznikne nějaká úplná pitomost. Ale to je jen můj názor. Určitě se nenechte odradit. Tahle knížka za přečtení stojí :)
wooder.cz
  12. 4. 2015, 23:06
Moje první od Martina Moudrého a byla to asi nejlepší volba, protože nechat si ji až po knize Iustus, asi bych ji nikdy nečetl. :)