Camp Rock 1: Zahraj to znovu

Camp Rock 1: Zahraj to znovu

Egmont - 2010
ISBN: 978-80-252-1564-7

Egmont (2010) 978-80-252-1564-7 88

Když Mitchie zjistí, že je s matkou pozvána, aby se zúčastnila druhého období na Rock táboře, slova prostě nemohou vyjádřit její radost. Ví, že tohle léto bude úžasné. Navíc je tu spousta nových účastníků tábora, se kterými se brzy seznámí - například i s Colbym, který je opravdu sexy s velkým S! Ale když se mu Mitchie bude více věnovat, znamená to méně času pro Caitlyn a Shana. Zaviní její nové přátelství, že bezstarostné léto nabere hořký tón? (Založil/a: Kůstka)

Walt Disney Walt Disney
*05.12.1901 - †15.12.1966

moonchild
  27. 10. 2013, 15:25
Camp Rock je nudný.Bylo bi to zajímavější,kdyby se tam nezpívalo a nehráli tam Jonas Brothers.Jsou nudní.
veronikaS
  5. 12. 2014, 1:41
Tato velmi útlá kniha je velká oddechovka.Rychle se čte a odpočinete si u ní protože nad ní nemusíte moc přemýšlet.Kniha se mi líbila ale mohla být delší protože než jsem se do příběhu pořádně začetla byl konec knížky.
Kdo viděl film,tak ví o čem je řeč.Doporučuji spíše mladším čtenářům.Knize nakonec uděluji 3 hvězdičky.