Boj o trůn

Podtitul: 3. část trilogie Svět Tryllů

Fortuna Libri - 2013
ISBN: 978-80-7321-702-0

Fortuna Libri (2013) 978-80-7321-702-0 312

Poslední pohled do světa Tryllů - Závěrečný díl série. Dědička Wendy Everlyová čelí nepříjemné volbě. Trylly může zachránit před nemilosrdnými nepřáteli jen tím, že se sama obětuje. Pokud se nevzdá Vittře, její lid se ocitne v brutální válce s neporazitelným nepřítelem. Ale jak by Wendy mohla opustit přátele, i když je to jediná možná cesta k jejich záchraně? V sázce je všechno, protože království není to jediné, co by mohla ztratit. Poté, co se zamilovala do Finna i Lokiho, se musí rozhodnout, koho bude milovat navždy. Nakonec zjistí, který z nich dvou je ten pravý. Není však jisté, že se naplnění své lásky dožijí. Všechno směřovalo k tomuto momentu. Má v rukou budoucnost celého svého světa. Je připravená za něj bojovat? (Založil/a: alča87)

Amanda Hocking Amanda Hocking
*12.07.1984

Nikolka001
  26. 9. 2016, 14:18
Jedna z nejlepších sérií, kterou jsem kdy četla. Doporučuji všem čtenářům. Jak mladším, tak starším.