Jsem roztříštěná

Můj dotek je smrtící.
MŮJ DOTEK ZNAMENÁ SÍLU.
Jsem jejich zbraň.
BUDU SE BRÁNIT!

Nikdo neví, proč je Juliettin dotek smrtící, ale Obnova s ní má své plány. Chtějí ji použít jako zbraň.
Ovšem Juliettina představa je úplně jiná… (Založil/a: Kůstka)

Tahereh Mafi Tahereh Mafi
*??.??.1988

Lucianna
  7. 9. 2014, 18:57
Nudné, nudné, nudné. To se o tady téhle knize říct nedá! Zamilovala jsem si hlavní postavy (Adama i Warnerra) s hlavní hrdinkou jsem problémy neměla. Děj byl krásně čtivý plný napětí, očekávání i emocí. Úplně jsem se ponořila do děje knihy, tak že jsem vnímala emoce Juliett.
Daniel_852
  29. 9. 2016, 18:36
Teď jsem v rozporu, jedna část mého mozku říká že styl psaní autorky je dobrý a druhá část říká opak. Autorka má zvláštní styl psaní - originální. Proto dávám čtyři hvězdy.
včelka
  7. 5. 2013, 14:12
Tuhle knížku jsem si koupila neplánovaně :D Prvně si jí chtěla koupit kámoška, ale nakonec jsem to 'odnesla' já. ;)
Obálka: super, lepší než originál ;)
Pod obalem.. to bylo něco.. zase jiného originálního a naprosto úžasného! NA první pohled mě zaujal styl, který autorka píše. Rozhodně si knížku zařazuju mezi své oblíbené a netrpělivě čekám na 2. díl :)
silvaren
  26. 8. 2013, 18:14
Velmi neobvyklý příběh s pěknou psychologií postav, i když s ledasčím jsem se nesetkala poprvé. Knížka mě zcela pohltila, a to nejsem cílová skupina. Autorka si nádherně hraje se slovy, ať už na hraně naturalismu či personifikace. Dlouho jsem nečetla knížku, u níž bych si tak vychutnala autorův jazykový projev. 90%
Lerenika
  3. 9. 2013, 16:03
Nechala jsem se unášet autorčiným stylem psaní, plula jsem po vlnách slov.
Výborně netuctově zpracované téma. Čekala jsem průměr, ale odkládám knihu s nadšením, které mi v poslední době žádná knížka nepřinesla.
Všem doporučuji, netrpělivě vyhlížím den, kdy se pustím do druhého dílu.
LiaFee
  12. 8. 2016, 14:39
Nevím ani proč, ale nějak moc jsem tuhle knížku během čtení hodnotila a méně si užívala příběh. Hrozně mě rušila čísla psaná číslicemi v textu. Dobře, Juliette je teda asi na čísla vysazená, ale zatím to postrádá nějaký hlubší význam. Možná se odkryje v dalších knihách, ale pochybuju. Samotná Juliette mi byla docela sympatická, i když to byla trochu Mary Sue... A Adam. Na něj pořád nemám stálý názor. Během čtení se moje pocity k němu hodně měnily, což bych počítala jako plus, protože mě autorka nechala chvíli tápat. Ovšem pořád mi zbývají dva díly, takže doufám, že na konci ho už budu znát.
Ovšem naprosto mě dostal Kenji. Plní v příběhu roli zábavného článku a jde mu to. Bez něj by byla kniha o Juliette suchá. :)
E Vů Na
  29. 10. 2013, 16:15
Kniha velmi čtivá s novým nápadem! :) Válka v "novém stylu"! :)Nejdřív jse nechápala slova psaná stylem "přešktnout!" ,ale česem jsem pochopila že to znázorňuje to že na to nemá myslet :) Dívka docela obyčejná, ale přesto zvláštní! :) Zabíjí pouhýb dotekem rukou... :) Každý si myslí že je zrůda, ale není :) Podle mě velmi čtivá kniha s nápadem! ;)
viku
  20. 5. 2016, 21:54
Knížku mi dlouuuuuuuho vnucovala kamarádka a teď jsem tak moc ráda , že jsem se nechala překecat ! Moc dobrá kniha ! Adam se mi prostě nějak nelíbí , ale jinak suuuupeeer!
Anet.17
  26. 12. 2013, 17:34
Tahle knížka mi zlomila srdce.
Je plná napětí a emocí.
Ale musím říct, že na konci mi něco chybělo, mohla to ukončit jinak.
Přesto dávám 5 hvězdiček :))
Giovanna Owl
  25. 11. 2016, 12:33
Tahereh Mafi vytvorila veľmi zaujímavý a nevšedný príbeh. Prehrýzť sa začiatkom bolo zvláštne, z prvých stránok som cítila naraz zimu aj horúčosť. Miestami mi všetko pripomínalo lyrizovanú prózu, čo ale nie je na škodu. Až som sa dostala do časti, kedy sa príbeh začal postupne rozvíjať, naberal na dynamike a v závere knihy sa odohralo príliš veľa udalostí, ktoré sú predzvesťou sľubného pokračovania :) So zvedavosťou a očakávaním napätia siaham po druhej časti, ktorá ma dúfam nesklame :)
KoZuFi
  2. 8. 2016, 21:41
Tak tohle ne,do čtení jsem se nutila,jak už dlouho ne. Hlavní hrdinka je divně popsaná, Adam je nepochopitelný a celý příběh nesouvislý. Přijde mi,jako by kniha neprošla rukama žádnému editorovi,který by knihu nechal před vydáním dopsat. Tohle mi nesedlo a jak již někdo psal,je to taková divná slepenina. Další díly číst určitě nebudu.
Martina Bartošová
  17. 8. 2015, 19:22
Na téhle knize mě nejvíce zaujal způsob jakým je napsána. Je čtivá a příběh je napínaví s rychlím spádem. Neodložila jsem ji dokud jsme ji nedočetla.
Panda
  8. 1. 2015, 21:05
Tohle je jedna z knih, které vždycky přečtu během jednoho či dvou dní. Moc se mi líbila a byla svým způsobem velice neobvyklá. Líbilo se mi, jaké má kniha zápletky, ale i jak je kniha napsaná. Přišlo mi, jako dobrý nápad s tím, že my jsme ti lidé (naše a budoucí generace), kteří způsobí konec světa- rozpraskaná silnice, vybuchlé elektrárny, ptáci, kteří nemohou létat, kvůli znečištění světa, čtyři roční období, když je zima je 30 stupňů a sněží ... prostě se nad tím člověk vždycky musí zamyslet. No, nevím, co bych o tom dalšího napsala, ale u mě 5*.
vera290
  21. 1. 2014, 14:08
Úžasná knížka, kterou bych doporučila vše, kdo mají rádi fantasy příběhy. Přečetla jsem ji za pár dní a vůbec se mi jí nechtělo odkládat...
vendys
  6. 5. 2013, 17:15
Úžasný příbeh, který není o upírech a vlohodlacích a podobně. Je to naprosto úžasná knížka. Nechtěla sem jí vůbec odkládat!!!
pischkotek
  7. 4. 2013, 22:00
Nádhera..naprosto úchvatná kniha,kde nejsou ani upíři ani vlkodlaci a ani andělé a přesto je to dechberoucí..přečetla jsem ji jedním dechem během 1,5 dne..