Nádherné vykoupení

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-3868-5

Knižní klub (2013) 978-80-242-3868-5 392

V ohromujícím závěru Kroniky prokletých zaklínačů má Ethan po tragických událostech Osmnáctého měsíce jeden jediný cíl: najít cestu zpátky ke své milované Leně. Ta se v Gatlinu snaží o totéž a chce Ethana zpátky za každou cenu. Ale nebezpečí číhá všude a jejich úsilí možná nebude stačit k tomu, aby opět změnili svůj osud.. (Založil/a: Kůstka)

Margaret Stohl Margaret Stohl
*1967

Kami Garcia Kami Garcia
*1972

Celupka
  7. 4. 2013, 22:02
"Zde končí kronika zaklínačů." - Stojím si za svým původním názorem: první díl perfektní a všechny další už nastavenou laťku nepřekonaly. Myslím, že je to tím, že tato kniha má dvě autorky a zdá se mi, jako by se nemohly dohodnout na kompromisu, co tam dají a co už ne, knížka potom působí přeplácaně. Mám na mysli celou sérii, ne jen tento díl.
kklepkaa
  20. 8. 2013, 15:05
Bohužel tahle série byla pro mě spíš zklamáním, ale přesto jsem potřebovala vědět jak to skončí, takže jsem zdárně dospěla ke konci a ten konec mě příliš neuspokojil...