Pusinky

Pusinky Originální název: Pusinky

Erika - 1992
ISBN: 80-85612-12-7

Erika (1992) 80-85612-12-7 208

Příběh studentky cukrářského učiliště, která se v poslední prázdninový týden zamiluje do chlapce z gymnázia, který hraje volejbal.
Kniha líčí nejen její trampoty s láskou, ale trampoty a radosti i jejích kamarádek ze školy a její rodiny. (Založil/a: misssicccka)

Buřinka
  24. 11. 2016, 18:42
V době (cca. rok 1989) kdy jsem tuto knihu četla, tak se mi líbila. Dnes už mám vkus někde trochu jinde, takže to nazývám "dívčím čtením" a hlavně dnes jsou trochu jinde i ta děvčata, kterým byla kniha původně určena. Jinak mám Stanislava Rudolfa jako autora ráda.
Falbala
  12. 4. 2012, 9:21
Podivná knížka, která mě nikdy nazaujala, ačkoliv ji všichni kolem vychvalovali a patřilo se ji znát, aby člověk nebyl úplně "out". Připadala mi velmi poplatná době vzniku, velmi se snažící působit jako výchovný román s psychologickým vhledem do duší dospívajících. Pro mě málo nadhledu, málo lehkosti.
pove
  2. 1. 2012, 17:17
Stejně jako Miliónová holka a Metráček - vynikající knihy pro dívky (nebo alespoň před dvaceti lety to platilo).
mudlee
  12. 7. 2016, 12:00
Nevím proč, ale kniha se mi líbila. Jednoduchý slaďáček pro mladé dívky, které mohou nahlédnout do jisté věci, jak se dříve namlouvaly dívky (: