Něžně háčkovaný čas

Něžně háčkovaný čas Originální název: Něžně háčkovaný čas

Československý spisovatel - 1980

Československý spisovatel (1980) 215

Příběh dívky, jejíž otec zabil při autonehodě nešťastnou náhodou člověka a ocitl se ve vězení. Jeho dcera se musí vyrovnat sama se svými pocity, s trápením své mámy a hlavně se konfrontuje s okolím. (Založil/a: misssicccka)

Ariko
  11. 9. 2014, 22:39
Dívčí románky mě nikdy moc nebraly, ale měla jsem nadšenou sestru (o 13 let starší) a podezřívám ji, že se seberealizovala tím, že mi každé Vánoce nadělila nějakou takovouto "slaďárničku". Ale co, v létě na zahrádce to nebylo marné
Lucianna
  3. 8. 2015, 11:48
Zděděno po své babičce, která si kdysi tuto knihu koupila, ale nečetla. Jsem ráda, že tuto knihu mám u sebe ve své knihovničce, protože je to skvělé čtení. Musím se přiznat, že jsem knihu četla z nouze, protože v knihovničce jsem nic číst nemohla, protože bylo vše přečteno a v té době jsem byla začátečník v knihách a nevěděla jsem o Ebookach, tak jsem sáhla pro tuto knihu jen tak z nudy. No, lhala bych, kdybych řekla, že mě kniha nějak nadchla, ale ztráta času to taky nebyla:-) Příběh je lehký, čtivý a sladký. Podle anotace jsem čekala něco, jako temné myšlenky za otce, který nešťastnou náhodou zabil člověka a že se ona bude utápět v sebelítosti za to, co by kdyby. Ale bylo to naopak, což mě hodně překvapilo. Ona šla prostě dál smířila se s tím a žila prostě život pubertální holky, kde její jednina starost byla, jestli se líbí, klukovy, který se ji líbí. Prostě lehký příběh na pár hodin:-)
cunicekb
  25. 8. 2012, 22:08
Jako puberťáka mě nikdy dívčí romány nechytaly, řpesto se občas nějaký našel, který mi sednul a mezi ně patří právě tato kniha, kterou jsem ve své době četla několikrát a velmi mě oslovila.
maurarita
  23. 1. 2016, 19:42
Krásný dívčí románek vypráví příběh dívky která se dostala do nepříjemné situace a je nucena se s ní sama vyrovnat
ARosen1
  6. 7. 2016, 12:17
Je příjemné si po překládaných knihách přečíst zase českou, to je holt něco jiného. Kniha nebyla psaná souvisle, ale přesto se mi moc líbila.