Rozhodující bitva

Rozhodující bitva
Originální název: The Serpent's Shadow
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fragment - 2013
ISBN: 978-80-253-1646-7

Fragment (2013) 978-80-253-1646-7 312

Poslední rok byl pro Cartera a Sadie pořádně rušný. Proniknout do tajemství egyptské magie totiž není žádná hračka. Nejtěžší překážky je ale teprve čekají… Zlé síly získávají převahu, had chaosu Apop unikl ze svého vězení a část rebelských mágů povstává proti Domu života. Sourozenci Carter a Sadie mají sehrát důležitou úlohu při záchraně světa. Zbývá jim však málo času, egyptští bohové jsou nevyzpytatelní a na každém kroku může číhat nebezpečí. Závěrečný díl trilogie úspěšného amerického spisovatele Ricka Riordana (autora Percyho Jacksona) navazuje na předchozí díl Kronika Cartera Kanea - Rudá pyramida a Hněv bohů. (Založil/a: Moreanne)

honzik10
  29. 12. 2013, 20:12
Tento díl se mi líbil z těch tří úplně nejvíc. Byl jsem plný očekávání jak to se Sadií a Carterem dopadne. Dopadlo to jak jsem očekával. Musím říct, že Rozhodující bitva byl mnohem zamilovanější díl než ty dva minulé. Uděluji pět hvězd.
MíšaM
  9. 8. 2016, 12:12
Obsahuje spoiler spoiler Musím přiznat, že tahle série mě ani zdaleka nezaujala tak jako Percy Jackson. Egyptská mytologie není špatná, samozřejmě, na řeckou nemá, avšak spíš jsem měla problém s hlavními hrdiny. Respektive s tím, že tam bylo málo dalších zajímavých postav, neboť se to pořád točilo kolem Kanovic rodinky. Walt a Anup byli příjemným rozptýlením, proto jsem byla rozladěná, že se z nich pak stal jeden... '-.- Jinak ano, zajímavé a bláznivé dobrodružství pokračuje, a poslední díl byl bezesporu nejlepším z celé série. A pozor na invazi gumových medvídků!