Hříšné

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-307-4

BB art (2013) 978-80-7461-307-4 240

Pohádkový život se mění v noční můru. Představte si, mít tu moc a vědět, co si lidé kolem skutečně myslí. Co o vás soudí ředitel školy, když po přijímacím pohovoru oznámí, že jste si nevedla špatně? Jak se protihráči ve smíšené čtyřhře líbí váš zadeček v tenisové sukýnce Lacoste? Je kamarádka opravdu naštvaná, že oslavíte příchod nového roku s krásným klukem raději než s ní? Lidská mysl je ovšem nepřístupnější než Pentagon. Občas lze z grimas a pohledů přesto odečíst, co se v ní odehrává. Smutné je, že většina takových náznaků zůstává bez povšimnutí. I jeden krasavec z dobré rosewoodské rodiny zřejmě dával znát, jaký hanebný plán se mu rodí v hlavě. Ale nikdo v jeho okolí tehdy bohužel nepozvedl obočí. Snad by se tak bývalo mohlo podařit odvrátit hrozný osud, a jedna krásná dívka by unikla smrti. Kdo ví? (Založil/a: Kůstka)

VerenaLord
  1. 12. 2013, 1:01
No nevím nevím, knihu jsem četla v originále, ale nějak mi opět chybí náboj předchozího dílu, nějak to není ono. Nejspíš nejsem zvyklá na holčičí romány.