Devátá sféra 1

Devátá sféra 1 Originální název: Devátá sféra 1

Leonardo - 2008
ISBN: 978-80-85951-53-0

Leonardo (2008) 978-80-85951-53-0 376

Den před Vánoci roku 2005 jsem byl tím nejšťastnějším člověkem na světě. Miloval jsem život, Veroniku a osud, který mi ji přivál do cesty. V kapse mne hřál zásnubní prsten a její ano se mělo stát tím nejkrásnějším dárkem, jaký jsem kdy dostal.
Bylo mi prostě moc krásně na to, aby to mohlo vydržet.
O čtyřiadvacet hodin později se pro mne Vánoce změnily v noční můru a já zjistil, že bez milované bytosti už vážně nemám chuť žít.
Zasněžená Karviná působí ze střechy čtrnáctipatrového paneláku nesnesitelně depresivně a udělat ten poslední krok je hrozně snadné.
Já ten krok udělal.
A můj příběh začal. (Založil/a: Mr.Filch)

ondrasek
  16. 1. 2013, 19:37
Prvních 100 stran mě kniha bavila - obyčejný příběh obyčejného kluka, který dostal kopačky. Kdo by to neznal, navíc dobře napsané... Pak ale začíná jedna velká fantasmagorie, plná rádoby cool akce a stále dokola popisující masakr a krvavou řezničinu. Dočetl jsem to bez zájmu, tak nějak ze setrvačnosti. Ten Kulhánek to umí napsat fakt líp. 50 procent.
Vorobok
  28. 3. 2014, 11:55
Nevím, nevím. Pro mě se to od 150 stránky právě začalo dobře rozjíždět (ne, že před tím by to byla nuda, to ne) a právě poté co potkal Eudoxe to začalo být to pravé :) Přečteno během jednoho dne. Doporučuji
vw1303
  10. 5. 2013, 11:10
Za mě 40%, začátek byl zajímavý a čtivý. Jakmile se začalo řezat - furt to samý dokolečka dokola... Dočíst knihu byl pro mě fakt boj...
The_Second
  12. 10. 2012, 14:13
Až do místa kde hlavní hrdina potkal Eudoxe byla Devátá Sféra vynikající čtení, ale od toho bodu už to neni ono.