Únosce draků

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Albatros - 2013
ISBN: 978-80-00-03115-6

Albatros (2013) 978-80-00-03115-6 336

Třetí pokračování série Sedmý smysl nás opět vtáhne do světa napětí a záhad… Ve světě draků se dějí divné věci – ztrácejí se dračí vejce, dokonce je uneseno i dračí mládě. Ve světě našich kamarádů se také dějí divné věci – zcela nečekaně se objeví malinký žlutý dráček, o němž nikdo neví, odkud pochází. Zvolí si Hanku za svoji sivian... Draci nevěří lidem a lidé jsou nevraživí k drakům; schyluje se k boji? Kdo za vším stojí, která temná síla touží vyvolat válku? Hanka, Sváťa a Rafan se jako obvykle nevyhýbají problémům, ale některé jsou nad jejich možnosti. Hanka se dostává do nebezpečí, z něhož snad není úniku… Naštěstí jsou s nimi i tentokrát nejen chápaví a mocní dospělí z rodu lidí, ale také vnímaví přátelé jednorožci, na scéně se opět zjevuje jejich věrný džin. Pomohou zklidnit situaci? Co se stane s Hankou? (Založil/a: alča87)

Rumbelle
  13. 9. 2015, 16:43
Moc hezké pokračování série, zase plné zvratů a neočekávaných novinek. Spisovatelka umí zaujmout a krásně děj vypravuje. Moc se těším na další díl.
KlokanDenny
  29. 4. 2016, 10:08
Tato knížka se mi velice líbí :) Draci jsou velice krásní a proto je to moje oblíbená knížka :) Více dílů jsem nečetla, ale určitě budu :)