Sbírka motýlů

Sbírka motýlů
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Strhující erotický příběh, který prozrazuje, že i ženy si dokážou vychutnat sex bez lásky a když na to přijde, nebojí se plnit si své sexuální fantazie, stejně jako muži.
Lucii je dvacet sedm a už šest let žije se svým přítelem. Věří na lásku a věrnost, sní o pohádkové svatbě. Svého přítele by nikdy nepodvedla, tedy až na ten orální sex na firemním večírku, který se přece nepočítá.... V den narozenin místo toužebně očekávaného prstýnku přijde studená sprcha. Rozchod. Je zmatená,jak si mohl její miláček oblíbit tu hnusnou blonďatou mrchu? Co udělat, aby se vrátil? Rozhodne se, že bude taky mrcha. Kašle na lásku a muži se pro ni stávají hobby, místo lásky v sobě objevuje svoji potlačovanou dravou sexualitu, která v ní roky dřímala, vrhá se do jednoho milostného dobrodružství za druhým a šlape po citech těch, kteří procházejí její postelí a životem. Pod cynickou maskou kudlanky, vysát a odhodit, je ale stále milující romantická žena, která touží vrátit zpět svou lásku.

Sbírka motýlů je erotikou nabitý román pro ženy. Ale nejen pro ně. Připomíná nejen poživačný sex ve městě či deník té nejnestydatější Bridget Jonesové pod sluncem, ale hlásí se i k českému vzoru Báře Nesvadbové. (Založil/a: Enyyyy)

Viktorie Besó Viktorie Besó

Radka Pařízková
  23. 11. 2016, 19:41
Dvě hvězdičky vlastně nedávám té knize, ale sama sobě, že jsem to dokázala přečíst až do konce! Začátek je typický: ženskou podvedl chlap, chtěla si ho vzít, on si radši našel jinou. Dolejzá, nepomáhá to. On se odstěhuje za tou svojí novou. Ona si začne užívat nespoutaný život, leze z postele do postele a on pak přijde, dá jí prstýnek a řekne, že s ní chce žít. Velice přízemní příběh, přízemně napsaný.