On je fakt boží!

On je fakt boží! Originální název: Angus, Thongs and Full-Frontal Snogging

Albatros - 2001

Albatros (2001) 163

Georgia je žákyní dívčí školy, která ji sice nebaví, ale když se vymyslí správná "akce", dá se ta nuda přežít. Má malou sestřičku Libby a má ji ráda, kocoura Anguse, kterého miluje, a "nemožné" rodiče, se kterými jsou věčně jen problémy. Dost často si připadá ošklivá, ale rozhodně to tak nemíní nechat - vše se dá přece napravit. K tomu jí slouží paráda, líčení, vždycky dobrá nálada. A kamarádky - ty když pomohou (slovem i činem), to by v tom byl čert, aby neulovila toho božího kluka, co se jí tolik líbí! (Založil/a: CrazyPear^^)

gabce
  15. 2. 2014, 22:43
Knihu jsem dostala na základce a musím řící jedno: stala se mou nejvíce čtenější knihou. Můžu říci, že jsem ji snad znala zpaměti.
Jednou jsem přepínala TV a najednou zjistila, že dávají jeho zfilmovanou verzi - srdce mi zaplesalo radostí. Sdamozdřejmě film se nedal srovnat s knihou a již jsem vyrostla z této problematiky, ale stejně jsem se na něj s radostí a nostalgii koukala a následovně si zase knihu přečetla :D
maddean
  18. 1. 2011, 22:39
Jedna z nejoblíbenějších knížek mého dospívání. Vracívám se k ní, když jsem nemocná. To si pak zalezu pod peřinu a směju se Georgii za to, že si oholila obočí :D
diaaa
  29. 12. 2013, 21:48
Kdo nečetl, nepochopí, že to není jen tak nějaká obyčejná teen knížka, myslim, že většina, kdo jednou přečet se k tomu rád vrací....
Sonney
  28. 11. 2016, 22:51
Moje puberťácká srdcovka. Pravidělně se ke všem dílům vracím. Jasně, Georgia je otravná, ale kdo v patnácti nebyl, ježiš. Navíc jí to člověk rád odpustí, protože ona je tááák vtipná. Jedna z nejlepších oddechovek vůbec. Mimochodem, bavila mě i filmová verze, Aaron byl dokonalý Robbie.
ahsim
  3. 1. 2014, 9:18
První knížka u které jsem se smála opravdu nahlas. V mých pubertálních letech jsem tuto knížku milovala =)
vanitywhore
  14. 9. 2011, 14:13
No jasně,je to pro puberťáky..ale v dospívání moje srdcovka.Georgie mě vážně dokázala rozesmát.Cvaklos zubos!:D