Láska, duše a francouzská kuchyně

Láska, duše a francouzská kuchyně

Podtitul: Andělé se málokdy ohlašují předem

Originální název: Love, God, and the Art of French Cooking
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Synergie - 2013
ISBN: 978-80-7370-233-5

Synergie (2013) 978-80-7370-233-5 239

Využijte tuto jedinečnou příležitost a staňte se svědkem neobyčejného setkání autora tohoto pravdivého příbehu, Jamese Twymana, s francouzským šéfkuchařem Rogerem Dufauem, který má vzácný dar - vidět do lidské duše. Jamesovi, který se shodou náhod octne uvězněn v Rogerově penzionu nedaleko Toronta, pomůže lépe pochopit jeho vlastní minulost, současné nezdary v lásce a nakonec i najít tu správnou cestu do budoucna. Během vášnivých rozhovorů, které probíhají většinou v útulné kuchyni penzionu, připravuje Roger více či méně složité lahůdky francouzské kuchyně, která mu v jeho lekcích o životě, duši, lásce, vášni i pravém významu slova bohatství zároveň slouží i jako učební pomůcka. Přesvědčí i vás o pravdivosti svých slov - že jídlo má k pravé spiritualitě nejblíže. (Nakladatelství Synergie) (Založil/a: Petris)

petshop
  2. 2. 2014, 8:12
Slibovala jsem si od teto knizky mnohem vic,takze jsem hodne zklamana.Bohuzel mi to prislo povrchni.Myslenky,ktere jsou tu prezentovany,jsou sice fajn,ale chybi tomu presvedcivost.Neni to ani poradne o dusi ani o tom jidle.Navic autorovo prekonani svych zivotnich potizi vyzniva tak banalne,ze se tomu neda verit.