Jak přežít konec civilizace

Jak přežít konec civilizace Originální název: Jak přežít konec civilizace

Motto - 2013
ISBN: 978-80-7246-681-8

Motto (2013) 978-80-7246-681-8 272

Již dlouhá staletí se lidstvo straší předpověďmi o konci světa. O tom, co by mohlo být příčinou, panuje mnoho různých představ. Výbuch supersopky nebo náraz asteroidu nebo jaderná válka. Nicméně tyto druhy Armagedonu by opravdu nenechaly lidstvu moc šancí na přežití. Může však nastat nějaká jiná katastrofa, která nechá přírodu přece jen v použitelném stavu. Třeba přijde mimořádně silná sluneční bouře a kleknou všechny sítě. Kromě kolapsu internetu nastane i blackout a všechny infrastruktury přestanou fungovat. Naše civilizace propadne chaosu a my se budeme znovu učit základní věci, které byly pro naše předky běžným denním chlebem, abychom si zajistili nutné životní potřeby. (Založil/a: alča87)

Lorelei
  5. 11. 2016, 14:58
Vřele doporučuji si přečíst. Byť člověka mrazí v zádech, když si uvědomí, že by se mu rady nedejbože mohly někdy opravdu hodit, vše je podáno tak pozitivně a vtipně, že knihu přečtete, ani nebudete vědět jak :)