Výlety na kole pro rodiny s dětmi

Výlety na kole pro rodiny s dětmi Originální název: Výlety na kole pro rodiny s dětmi

Computer Press - 2013
ISBN: 978-80-264-0038-7

Computer Press (2013) 978-80-264-0038-7 156

Chcete podniknout rodinný výlet na kole, ale nejste si jistí, zda ho zvládnou i vaše ratolesti? Máme pro vás řešení v podobě zbrusu nového průvodce, ve kterém naleznete 29 cyklovýletů mapující celé území České republiky. Všechny trasy jsme tentokrát vybrali s ještě větším ohledem na jízdu s malými cyklisty, tedy na bezpečnost a nízkou fyzickou náročnost, ale zároveň na co největší atraktivitu navštívených míst – zkrátka tak, aby výlet děti bavil. Přejeme Vám mnoho šťastných kilometrů a krásných zážitků… V knize naleznete: 29 tipů na cyklovýlety s orientační mapkou a popisem jednotlivých tras; Veškeré informace pro naplánování výletu; Přírodní a historické zajímavosti, které by vám neměli uniknout; Tipy na atrakce pro děti v podobě koupališť, cukráren, zábavních parků atd. (Založil/a: alča87)