Malý princ

Originální název: Le petit prince

Albatros - 2010
ISBN: 978-80-00-02659-6

Albatros (2010) 978-80-00-02659-6 60

Exkluzivní vydání nejprodávanější knihy nakladatelství Albatros! Všem dobře známý příběh Malého prince tentokrát vychází jako velká obrazová kniha, která se bude líbit malým i velkým fanouškům. Po jejím otevření na čtenáře "vyskočí" rozevírací obrázky! V této podobě se nesmrtelný příběh stává dárkem pro všechny, kdo malého prince milují, byť už v jejich knihovničce své místo má. (Založil/a: alča87)

Romanka
  19. 2. 2015, 8:44
Knihu jsem četla několikrát, a jak je řečeno pode mnou, pokaždé v ní člověk objeví něco nového. Kniha se dá číst podle mě od dětství až do stáří, kniha pro všechny. Musím si ji zase přečíst.
NomenOmen
  31. 5. 2015, 13:38
Velká obrázková kniha Malý princ je opravdu úžasně zpracovaná. Obrázky, které vystupují z knihy, některé pohyblivé, jiné odklápěcí, posouvací, a já nevím co ještě.. :-) dodávají perfektnímu příběhu báječnou atmosféru, dynamičnost, něhu a ještě větší kouzlo. Byla jsem unešená!!
ČtenářH
  16. 1. 2015, 16:43
Neuvěřitelná knížka skrývající nezměrné množství rad a životních pravd. Pokaždé, když ji člověk čte, tak v ní nachází něco nového. Často jsem si z ní vzal poučení nebo se podle rady začal v životě chovat. Opravdu pozoruhodné, jak velkou věkovou i čtenářskou oblast dokázal autor oslovit.
evik9
  29. 9. 2016, 9:56
hmm, tak takový žánr, nebo spíš knihy plné hlubokých myšlenek, to mě moc nebere, takže za mě, nee. Možná, kdybych byla zrovna v nějakém rozjímavém rozpoložení
Kakaya
  12. 9. 2016, 19:32
Souhlasím s předchozími komentáři - Malý princ je kniha vhodná pro každou věkovou kategorii a pokaždé si z ní čtenář odnese něco nového.
Je to má milovaná kniha již od dětství (ačkoliv v raném věku jsem samozřejmě nebyla schopna naplno pochopit její podtext). A čím je člověk starší, tím více si uvědomuje její aktuálnost :). Přála bych každému člověku, aby si v duši udržel i do stáří kousek ze svého "Malého prince"...
3CooLiN
  9. 3. 2016, 9:22
Tato kniha jednou z nejoblíbenějších, které mám. Přečetl jsem ji několikrát a jak je psáno níže je neuvěřitelná vždy mě potěší i překvapí ... někdy dokáže i poradit. Mám ji elektronicky takže vyplní čas ve vlaku nebo u čokolády v kavárně :)