Takhle to končí

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-249-2117-4

Ikar (2013) 978-80-249-2117-4 320

Rok 2008, Dublin. Američan Bruno právě prišel o práci u Lehman Brothers, a tak se rozhodne splnit dávný slib a vydává se do Irska, otcovy rodné země, aby zde pátral po svých kořenech. Addie, architektka na volné noze, která se musí starat o zraněného otce, žije život bez výhledu na šťastnou budoucnost. Seznámení Bruna s Addie odkryje oběma hlavním postavám dosud nepoznané krásy života. Působivý romantický příběh o síle lásky a všednodenní kráse života, na kterou se dá lehce zapomenout, ale jež nám dodává sílu čelit i těm nejtěžším překážkám. (Založil/a: Ally Friday)

Clementine
  24. 6. 2013, 8:17
Tak z téhle knížky mám dost rozporuplné pocity.. v průběhu čtení se mi líbila,i když jsem upřímně nemohla moc vystát téma voleb, občas mi přišlo přeskakování "co odstavec to jiná linie příběhu" docela chaotické (přistihávala jsem se při tom,že se mi postavy pletly,není to moc oddechové čtení),ale když si na tohle člověk zvyknul,kniha ho vtáhla. Oblíbila jsem si postavu Delly,rozhodně víc,než hlavní "nemám právo být v životě šťastná" Addie .. ale teda když jsem se dostala na konec (bylo však jasné, jak to dopadne), řikala jsem si "Bože,to skončilo ale debilně!" I tak mi kniha víc dala,než vzala,takže rozhodně nelituji toho,že jsem si ji přečetla..