Černá magie

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

Fragment - 2013
ISBN: 978-80-253-1639-9

Fragment (2013) 978-80-253-1639-9 248

Sestřenice Thea a Blaise ovládají magii, ale každá toto umění využívá jinak. Divoká Blaise svádí jen tak pro zábavu své spolužáky, aby je pomocí kouzel dováděla téměř k šílenství. Klidnější Thea se hned první den školy zamiluje do obyčejného chlapce a pokouší se ho získat pomocí bílé magie. Obě poruší zákony Říše temnot, a to se neodpouští. Zachrání se dívky pomocí zakázaných kouzel, nebo je čarování zničí? Co je Thea ochotná obětovat své lásce k člověku? (Založil/a: Norinka)

Dee-Dee
  9. 9. 2013, 16:36
Tahle knížka byla dějově zajímavější než první dvě, alespoň dle mého názoru. Líbil se mi i spor mezi Theou a Blaise. U konce, který mě docela překvapil a trochu i dojal, jsem se musela usmívat a to kvůli Blaise. Jinak ale Černou magii považuji za průměr.
viktorie327
  15. 5. 2015, 15:15
Tento díl mě nějak moc nenatchl...mnohem lepší byl 2 díl,ale každý má jiný názor....přišlo mi to že jsem něco podobného už četla.... :)