Tajemný anděl

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

Fragment - 2013
ISBN: 978-80-253-1666-5

Fragment (2013) 978-80-253-1666-5 208

Šestnáctiletou Gillian zachrání před jistou smrtí podivný anděl. Stává se jejím strážcem a s jeho pomocí se dříve nevýrazná dívka stane atraktivní a populární. Vše je perfektní. Alespoň do chvíle, než začne tajemná bytost klást podivné požadavky. Co je zač tento anděl? A co ho přivedlo z onoho světa? Gillian a jejím blízkým hrozí nebezpečí. Jak bytost dostat zpátky tam, odkud přišla? (Založil/a: Norinka)

Dee-Dee
  9. 9. 2013, 16:40
No, upřímně, zase tak moc mě tato knížka nebavila. Původně jsem jí dala hvězdičky tři, ale změnila jsem to na dvě. Gillian jsem ze začátku úplně chápala a říkala si, že bych se zachovala podobně, ale pak mi někdy přišlo to, co dělala, nelogické. A také se mi moc nelíbilo, že tam její spřízněná duše prostě jenom byla, vůbec se to nevysvětlovalo ani nic. To mi přišlo takové... no, divné.
viktorie327
  15. 5. 2015, 15:20
Tento díl byl ze všech předešlích dílů nejlepší...dobrá knížka na odpočinek...dala jsem jí 4 hvězdičky,protože tam ještě něco chybělo..:)