Nejkrásnější milostné dopisy

Nejkrásnější milostné dopisy

Podtitul: Intimní poselství vášně a citu

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

Intimní poselství vášně a citu
Třicet čtyři ukázek z nejslavnějších milostných dopisů světa a romantické životní příběhy jejich pisatelů, které přibližují motivy a okolnosti vzniku těchto písemných vyznání. (Založil/a: jankas1)

david012
  9. 8. 2014, 22:49
Dobrý den. Opravdu velmi toužím po této knížce. Pokud víte kde knihu koupit nebo od někoho odkoupit, dejte mi prosím vědět. Mám velký zájem! děkuji :)
kklára
  17. 8. 2013, 10:02
Dobrý den, chtěla jsme se zeptat jestli knihu někdo nemá a nebyl by ochotný jí prodat mám velký zájem. Děkuji moc
jankas1
  5. 4. 2013, 10:20
V knížce naleznete mnoho milostných dopisů... Od Ovidia přes Napoleona až po Winstona Churchilla... Všechny jsou velmi dojemné... Nejde psát, o čem jsou.. to si každý musí přečíst sám..
Publikace je bohatě ilustrovaná, obsahuje více než 200 fotografií, kresby, vč. faksimilí původních dopisů s podpisy, portréty všech zúčastěnných, snímky z míst, kde se jejich příběhy odehrály.