Sny o vůni citronů

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-249-2006-1

Ikar (2013) 978-80-249-2006-1 320

Mohlo by se zdát, že Agnes má svůj život pevně pod kontrolou. Rozkročena jednou nohou ve Stockholmu a druhou v poklidné rodném městečku, za zády s rodinou, která je vždy připravena ji podpořit, milujícím přítelem, skvělou prací, nejlepší kamarádkou, kterou zná jako své boty. Je tomu ale skutečně tak?
Náhle se všechny její jistoty začínají jedna po druhé bortit a zanedlouho nezůstane v životě Agnes kámen na kameni. Když jí kamarád nabídne, aby společně otevřeli novou restauraci, nemá už co ztratit…
Sny o vůni citrónů z roku 2004 jsou třetím románem jedné z nejpopulárnějších švédských spisovatelek současnosti, Kasji Ingemarssonové. (Založil/a: Moreanne)

Kajsa Ingemarsson Kajsa Ingemarsson
*25.12.1965

togaf
  21. 5. 2015, 8:09
Milá kniha bez větších zvratů. Tedy pár zvratů tam je, ale až na jeden jde všechno předvídat. Což je trochu nuda, ale nějak se mi ta knížka dostala pod kůži, je taková milá a nadějeplná. Slabé tři hvězdy.
Marselle
  24. 4. 2016, 16:44
Kniha splnila má očekávání. Je to příjemná a oddechová četba. Určitě si knihu v budoucnu přečtu znovu. Navíc se mi líbí žlutý přebal knihy plný citronů, působí na mě velice pozitivně a příjemně.