Kůstek 4: Ostrozub, Vládce východního pomezí

Kůstek 4: Ostrozub, Vládce východního pomezí
Originální název: Bone 5: Rock Jaw, Master of the Eastern Border / Bone 6: Old Man's Cave
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Crew - 2013

Crew (2013)

Kůstkova cesta pokračuje…
V tomto díle Kůstka najdete hned dvě komiksové knihy: Ostrozub, vládce východního pomezí a Starcova jeskyně.
A všechno se komplikuje. Na krk Kůstkům se pověsí krysáčí mládě, do cesty se jim postaví obří šelma, prastaré chrámy, bitvy i samo snění – a vrací se i Králpes, vůdce krysáků. Schyluje se k velké válce… a k jednomu tajnému obřadu ve svitu měsíce. Zásadní tajemství budou odhalena – a někdo přitom může přijít o život. (Založil/a: matrosh)

Desmond
  27. 9. 2013, 12:54
Čtvrtým pokračováním se kůstkovská série přelomila v napínavou temnou fantasy. Počítal jsem s tím, že ubude vtipu, ale moc to nevadí. Houstnoucí napětí vše vyrovnává. Navíc nové postavy - zejména Ostrozub - přinášejí nové komplikace a myšlenky. Akorát jsem čekal, že se situace s Barnabášem vyvine trochu jinak. Al kdo ví. Ještě není všem Kůstkům konec.
KillHurt
  3. 12. 2016, 22:15
Příběh potemnil, rozvinul linku války a objasnil nám motivy některých postav. Stále musím obdivovat, že v ději jsou roztomilá zvířátka a nic to neubírá na vážnosti, zajímavosti a rázu. Ostrozub je super postava, kterou nejde přiřadit n dobrou ani špatnou stranu. Vlastně celý Kůstek není černobílý, ale v mnoha odstínech šedi.