Prokleté město

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fragment - 2013
ISBN: 978-80-2531-704-4

Fragment (2013) 978-80-2531-704-4 256

Městečko Cryer's Cross je nenápadné místo, kde se nic zvláštního neděje... Až do chvíle, kdy beze stopy zmizí jedna ze studentek místní školy. Kendall Fletcherová ji ani moc neznala. Po dalším zmizení ale začne slyšet hlasy zmizelých studentů. Jde z toho strach. V Cryer's Cross je ukryto dávné tajemství a nad všemi obyvateli se vznáší děsivé prokletí. Podaří se Kendall odhalit pravdu a nezešílet při tom? (Založil/a: Kůstka)

Lisa McMann Lisa McMann
*27.02.1968

wwwhisk@s
  7. 7. 2013, 16:04
Po pravdě řečeno, očekávala jsem od toho mnohem víc. Prakticky celou knihu se nic neděje. Tajemná zápletka, na kterou je čtenář nalákán z popisu, je tam jenom tak na okraj, po celou dobu sledujeme jen vyvíjející se romantický vztah Kendall a Jaciana. Sloh mě děsil, celé je to napsané v přítomném a budoucím čase. Jednoduché věty, ničím se od sebe nelišící postavy... Nějakého příběhu se dočkáme až na posledních třiceti stranách, kde se autorka extrémně nezdařile pokouší svést celou knihu do hororu a navodit nějaké napětí - opět nezdařile. Vzadu je napsáno, že kniha je pro čtenáře od patnácti let. Absolutně nechápu proč. Všechny postavy se chovají nelogicky, celé je to přitažené za vlasy. Plus této knihy je, že se čte velice rychle, za dvě hodiny to máte z krku. Uvažovala jsem o třech hvězdách, ale pak jsem si to rozmyslela. Opravdu nic moc.
Ann-K.
  12. 5. 2014, 23:20
podle mě napínavé, čtivé, zábavné. Dobrá knížka když si chcete odpočinout. Styl vyprávění mi nejdříve nevyhovoval ale potom jsem si rychle zvykla :)Přečteno za jedno odpoledne.
isabelkamore
  27. 1. 2016, 10:58
V knihkupectví mě zaujala nejen podle obalu, ale i podle obsahu na zadní straně. Po přečtení první půlky jsem zjistila, že jde spíš o takový román. Ale konec je pěkně napsaný, kdy Kendall se vydává hledat Nika. Hodnotím 40% ... Určitě bych knížku pojala více napínavě.