Tanec stínů

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-668-8

Baronet (2013) 978-80-7384-668-8 408

Kdo říká, že mrtví už nic nevyzradí, se očividně ještě nesetkal s Alex Craftovou. Alex Craftová strávila měsíc léčbou zranění utržených v boji s čarodějem. Nyní je připravená opět povoláváním stínů mrtvých pomoci při řešení vražd. Její milostný život se vinou dvou mužů proměnil v jeden velký zmatek. Agent FÚV Falin Andrews zmizel a Death, sám Smrt, se jí vyznal ze svých citů. Alex se proto jen těší do práce. Ovšem její nový případ se ukáže být větší výzvou, než sama čekala. Policie Alex najme, aby pomohla s vyšetřováním v přírodní rezervaci jižně od města Nekros. Podivné je, že se nenašla těla, jen jejich části. Někde na svobodě se pravděpodobně na svou další oběť chystá sériový vrah a Alex z kusů těl stín nepovolá. Musí se spolehnout na cizí magii, aby přišla na to, jak případ vyřešit. Když se však vrhne do vyšetřování, má v patách stvoření zrozené z nejtemnější magie. Někdo velmi mocný si přeje, aby se případ uzavřel – její smrtí. (Založil/a: al-ma)

Kalayna Price Kalayna Price
*23.02.1982

Ann-K.
  14. 2. 2015, 17:31
Druhý díl mě nezklamal:) Napínavé od začátku dokonce. Příběh je dost slušně zamotaný a nepodařilo se mi téměř nic uhádnout:) No a k těm milostným trojúhelníkům- sice tady nějaký vzniká ale je víc než zábavný, nebo spíše komlikovaný:( Nevím, jestli chci aby byla Alex s Falinem- krvavé ruce zimní královny, nebo s Deathem-záhadným sběratelem duší. Bohužel se ani jedno zatím nejeví jako reálné:'(:D Jinak se těším na další díl